Klub chovatelů králíků ZTd a ZBTd

Teddíci mazlíci - aneb hobby sekce


 

Představujeme Vám sekci Teddíci mazlíci.

Teddy králíčci jsou sportovně-společenským plemenem králíka, které je chováno v zájmových, teddy hobby chovech. Náš chovatelský klub podporuje veškeré aktivity, které využívají Zakrslé teddy pro sociálně-terapeutické využití.

Samotné plemeno bylo šlechtěno s prvotní myšlenkou přinášet radost dětem, ale i dospělým z nevšedně vyhlížejícího, mazlivého a přítulného králíčka, aby se lidé mohli těšit z jejich heboučkých, chundelatých tělíček. S touto myšlenkou se ztotožňujeme a podporujeme ty chovatele, kteří kladou důraz na kvalitu svého chovu, výborné chovatelské podmínky přinášející komfort pro chovaná zvířata a vlídné prostředí pro odchov správně socializovaných mláďat, která budou vhodným společníkem člověka do domácností.

V této sekci naleznete zkušenosti nás, chovatelů týkajících se péče, chovu, výživy, odchovu mláďat a mnohé další.

Rádi na tomto místě zveřejníme nejrůznější zajímavé soutěže, které zapálení chovatelé králíčků připravují. Velmi jim fandíme!

. . . . . .

Zajímají nás Vaše názory!

Pokud nám chcete zaslat Vaše náměty, názory, připomínky, budeme velmi rádi!

Rovněž vyzýváme všechny chovatele a majitele teddy králíčků, pokud chcete informovat ostatní příznivce plemene o něčem zajímavém, nebo se chcete podělit s Vašimi zkušenostmi, pošlete Váš příspěvek, který rádi zveřejníme.

Jak se ukázalo, zejména nejrůznější zkušenosti a rady z oblasti zdraví a veterinární péče mohou být k nezaplacení a mohou doslava v některých případech pomoci zachránit život králíčka někoho jiného. Veškeré příspěvky, prosíme, směřujte na mail: iva.smrhova@seznam.cz

 

 

 

© 2009 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode