Klub chovatelů králíků ZTd a ZBTd

12. speciální výstava teddy králíků Slaný 19.5.2018

12.06.2018 21:57

Dne 19.5.2018 proběhl 12.ročník klubové výstavy zakrslých teddy a teddy beránků ve Slaném.

Posouzení se ujal př. Jindřich Šíp.

Výstava proběhla pod záštitou Klubu chovatelů ZTd a ZBTd. 

 

Sponzoři výstavy

SKVĚLÝ NET

PRO MAZLÍKY

VITAKRAFT

DAJANA PET


 

 

 

Nejlepší jedinec výstavy BOB
 
Barney Mijn Teddy Tuintje, 95,5 b., majitelka Marvanová Naďa
 
Kategorie ZTd baby samec (4 - 6 měsíců)
 
1.místo - Nemo z Nyangy, 95,0 b., majitelka Stránská Kristýna
2.místo - Noris z Kouzelného kopce, 95,0 b., majitelka Marvanová Naďa
3.místo - Harwey od Klárky, 94,5 b., majitelka Švengrová Klára
 
klec vystavovatel jméno králíka barva body
č. vystavovatel jméno králíka barva body
1 Jiráňová Denisa Vdoleček od Barunky siamská modrá neklasifikován
2 Kvěšková Renata Ricky De-Lux siamská 94,5
3 Marvanová Naděžda Noris z Kouzelného kopce bílá 95,0
4 Stránská Kristýna Nemo z Nyangy kuní hnědá 95,0
5 Stránská Kristýna Indigo z Nyangy siamská žlutá 92,5
6 Šerclová Galina Abú Hedgehog černá výluka krátká srst
7 Švengrová Klára Remy De-Lux durynská 94,0
8 Švengrová Klára Harwey od Klárky durynská 94,5
 
Kategorie ZTd baby samice (4 - 6 měsíců)
 
1.místo - Carmen od Týnky 95,5 b., majitelka Bubeníčková Týna
2.místo - Zoja Teddy Miracle, 95,0 b., majitelka Sanko Markéta
3.místo - Celeste Teddy Miracle, 95,0 b., majitelka Sanko Markéta
 
klec vystavovatel jméno králíka barva body
9 Suchý Vlastimil Qvětinka od Princezny bílá NEDODÁN
10 Sanko Markéta Zoja Teddy Miracle simaská žlutá 95,0
11 Sanko Markéta Celeste Teddy Miracle siamská modrá 95,0
12 Švengrová Klára Gábinka od Klárky durynská NEDODÁN
13 Švengrová Klára Honey od Klárky isabella 94,5
14 Jiráňová Denisa Tečka od Becky červená 94,0
15 Hrubá Světluše Káťa od Světlušky červená 94,0
16 Marvanová Naděžda Queen z Kopretinové louky bílá NEDODÁN
17 Stránská Kristýna Illsey z Nyangy kuní hnědá 94,5
18 Bubeníček Radek Carmen od Týnky žlutá 95,5
19 Bubeníček Radek Dantessa od Týnky siamská    95,0
19a   Teddy Teddy Paradise marburská VÝLUKA
barva očí, délka ucha
 

Kategorie ZTd mladý samec ( 6 - 12 měsíců)

 

1.místo - Nicolas z Kopretinové louky, 95,5 b., majitelka Marvanová Naďa

2.místo - Wafly od Klárky, 95,0 b., majitelka Klára Švengrová

3.místo - César z Nyangy, 95,0 b., majitelka Kvěšková Renata

 

klec vystavovatel jméno králíka barva body
20 Bubeníček Radek Ronaldo od Becky havanotiná divoká neklasifikován
chybí 5. dráp
21 Glaubaufová Aneta Wolly von Sprottental červená 92,5
22 Ježková Anežka Eiss Teddy Neeo rhönská 93,0
23 Jiráňová Denisa Stitch od Barunky siamská modrá   neklasifikován
chybí 5. dráp
24 Kvěšová Renata César z Nyangy siamská  95,0
25 Marvanová Naděžda Nicolas Z Kopretinové louky bílá 95,5
26 Sanko Markéta Orlando Seffie´s Knuffel Teddys siamská modrá s bílou 94,5
27 Sanko Markéta Jojo od Becky kuní hnědá 92,0
28 Stránská Kristýna Sweet Beauty Karmatal Bunny siamská modrá výluka
zákal na oku
29 Šerclová Galina Loula od Becky červená 92,5
30 Švengrová Klára Wafly od Klárky siamská    95,0
 

Kategorie ZTd mladá samice ( 6 - 12 měsíců)

 

1.místo - Bella Teddy Land, 95,0 b., majitelka Marvanová Naďa

2.místo - Nicolka z Kopretinové louky, 94,5 b., majitelka Marvanová Naďa

3.místo - Yohanka od Klárky, 94,5 b., majitelka Švengrová Klára

 

klec vystavovatel jméno králíka barva body
31. Bubeníček Radek Coco hototská bílá výluka
krátká srst
32. Hrubá Světluše Chikita od Světlušky červená 94,5
33. Ježková Anežka Candy Skalský vrch japanovitá výluka
bílé drápy
34. Kvěsková Renata Camellie z Nyangy siamská   výluka
krátká srst
35. Kvěsková Renata Geisha z Nyangy siamská 92,0
36. Marvanová Naděžda Bella Teddy Land holandská modrá 95,0
37. Marvanová Naděžda Nicolka z Kopretinové louky bílá 94,5
38. Sanko Markéta Little Niky durynská nedodán
39. Sanko Markéta Čučoriedka z Medového Údolia siamská modrá 92,0
40. Stránská Kristýna Yassmine z Nyangy siamská žlutá nedodán
41. Stránská Kristýna Ebony z Nyangy siamská žlutá 92,5
42. Švengrová Klára Dorotka od Klárky durynská výluka
světlé drápy
43. Švengrová Klára Yohanka od Klárky červená 94,5

Kategorie ZTd dospělý samec ( 12 a více měsíců)

 

1.místo - Deny Teddy Land, 95,0 b., majitelka Stránská Kristýna

 

klec vystavovatel jméno králíka barva body
44. Suchý Vlastimil Chipsy od Princezny bílá, rhönské zn. výluka
sražená záď
45. Suchý Vlastimil Monty od Princezny modrá výluka
46. Stránská Kristýna Deny Teddy Land siamská modrá 95,0
 

Kategorie ZTd dospělá samice ( 6 a více měsíců)

 

1.místo - Zecora z Nyangy, 94,0 b., majitelka Kvěšková Renata

2.místo - Vanessa od Krála, 93,5 b., majitelka Kvěšková Renata

3.místo - Nyanga od Barunky, 93,0 b., majitelka Kvěšková Renata

 

klec vystavovatel jméno králíka barva body
47. Kvěšková Renata Cassiopea Karmatal Bunny kuní hnědá výluka
sražená záď
48. Kvěšková Renata Nyanga od Barunky siamská 93,0
49. Kvěšková Renata Vanessa od Krála siamská 93,5
50. Kvěšková Renata Zecora z Nyangy siamská 94,0
51. Šerclová Galina Oxoppe Teddy Paradise havanovitá 92,5
52. Švengrová Klára Weily od Klárky durynská nedodán
Kategorie VETERÁN
 
nevyhlášeno
 
klec vystavovatel jméno králíka barva body
53. Suchý Vlastimil Barunka z Duhového kopce/0,1 modrá s bílými zn. neklasifikován
krátká srst

Kategorie NOVOŠLECHTĚNÍ

 

1.místo - Honzík od Světlušky, C 9-7/518-S, novinka  velmi dobrá, Hrubá Světlana

2.místo - C 10-7/480-S, novinka velmi dobrá, Burešová Marcela

3.místo - Negro od Klárky C 4-7/225-S, novinka velmi dobrá, Švengrová Klára

 

klec vystavovatel jméno králíka barva body
54. Burešová Marcela 35S Teddy z Cihelny/1,0/C1-8,35-S japanovitá NVD
55. Burešová Marcela 480S Teddy z Cihelny/0,1/C10-7,480-S japanovitá NVD
56. Burešová Marcela 16S Teddy z Cihelny/0,1/C1-8,16-S černá nedodán
57. Glaubaufová Aneta Bambulka z Šípkové růže/0,1/C12-7,661-S červená NDS
58. Hrubá Světluše Honzík od Světušky/1,0/C9-7,518-S červená NVD
59. Ježková Anežka Candy Skalský vrch/0,1/C10-7,572-S japanovitá nedodán
60. Švengrová Klára Negro od Klárky/1,0/C4-7,225-S durynská NVD
61. Vepřková Leona Lord Diblíz z Cihelny/1,0/C1-8,34-S japanovitá nedodá
 
Kategorie ŠAMPION
 

1.místo - Eleanor Teddy Paradise, 93,0 b., majitelka Štrugalová Lenka

 

klec vystavovatel jméno králíka barva body
62. Suchý Vlastimil Matýsek z Palírny/1,0/C-6-3;39 modrá 92,0
63. Švengrová Klára Harley Höllbachtal/1,0 siamská výluka
světlé drápy
64. Štrougalová Lenka Eleanor Teddy Paradise/0,1/C3-6,10-S havanovitá 93,0
 
Kategorie ZBTd
 

1.místo - Barney Mijn Teddy Tuintje, 95,5 b., majitelka Marvanová Naďa

2.místo - Uhlík Teddy Miracle, 95,0 b., majitelka Kocková Amélie

3.místo - Olinka z Kopretinové louky, 95,0 b., majitelka Marvanová Naďa

 

klec vystavovatel jméno králíka barva body
65. Bubeníček Radek Legolas z Légu/1,0 kuní modrá, bílopesíkatá 94,0
66. Bubeníček Radek Barnabáš od Týnky/1,0 siamská výluka 
bílé drápy
67. Bubeníček Radek Arthur od Týnky/1,0 bílá modrooká 94,5
68. Bubeníček Radek Adidas od Týnky/1,0 bílá modrooká 94,5
69. Bubeníček Radek Agátka od Týnky/0,1 bílá modrooká 94,0
70. Marvanová Naděžda Lukášek z Kopretinové louky/1,0 durynská 94,0
71. Marvanová Naděžda Ondrášek z Kopretinové louky/1,0 siamská nedodán
72. Marvanová Naděžda Olinka z Kopretinové louky/0,1 siamská 95,0
73. Marvanová Naděžda Barney Mijn Teddy Tuintje bílá 95,5
74. Sanko Markéta Rebell Teddy Miracle/1,0 kuní modrá výluka 
deformace pyje
75. Štrougalová Lenka Jamie Teddy Paradise/1,0 isabella 93,5
12. Kocková Amélie Fíbí Skalský vrch durynská 95,0
52. Kocková Amélie Uhlík Teddy Miracle hototská - du. Zn. 95,0

 

Kategorie ZAKRSLÝ S TEDDY GENEM 

 

1.místo - Alenka z Kopretinové louky, majitelka Marvanová Naďa

2.místo - Thir od Barunky, majitelka Kvěšková Renata

3.místo - Crenberry z Šípkové růže, majitelka Glaubaufová Aneta

4.místo - Jonášek od Světlušky, majitelka Bubeníčková Týna

5.místo - C 12-7/585-S, majitelka Burešová Marcela

 

klec vystavovatel jméno králíka barva body
76. Bubeníček Radek Jonášek od Světlušky/1,0 durynská chovu schopen
77. Bubeníček Radek Jackie z Nyangy/0,1 siamská chovu schopen
78. Burešová Marcela Jordy z Boleradic/1,0/C9-7, 443-S japanovitá neschopen
79. Burešová Marcela 585S Teddy z Cihelny/1,0/C12-7,585-S japanovitá chovu schopen
80. Glaubaufová Aneta Crenberry Z Šípkové růže/0,1 červená chovu schopen
81. Glaubaufová Aneta Plamínek z Šípkové růže červená chovu schopen
82. Hrbek Jakub Ninja De-Lux/1,0 durynská, nedok. Holandská neschopen
83. Hrbek Jakub Faust z Nyangy/1,0 bílá červenooká chovu schopen
84. Hrubá Světluše Armani Z Šípkové růže/1,0 červená chovu schopen
85. Ježková Anežka Monkey od Becky/0,1/C11-7/600-S havanovitá chovu schopen
86. Kvěšková Renata Baron z Nyangy/1,0 kuní hnědá   neschopen
87. Kvěšková Renata Blesk z Nyangy/1,0 ruská chovu schopen
88. Kvěšková Renata Thor od Barunky/1,0 siamská chovu schopen
89. Kvěšková Renata Vogue Z Šípkové růže/1,0 tříslová černá chovu schopen
90. Kvěšková Renata Illusion z Nyangy/0,1 kuní hnědá chovu schopen
91. Kvěšková Renata Image z Nyangy/0,1 kuní hnědá chovu schopen
92. Kvěšková Renata Ophelie/0,1 siamská neklasifikován
vysoká hmotnost
93. Marvanová Naděžda Alenka z Kopretinové louky/0,1 bílá chovu schopen
94. Marvanová Naděžda Tomášek z Kopretinové louky/1,0 bílá nedodán
95. Petkovová Lucie Ivánek Tynaja/1,0 durynská výluka
chybí šourek
96. Sanko Markéta Bugaboo Teddy Miracle/1,0 kuní hnědá s bílou nedodán
97. Stránská Kristýna Qolly od Klárky/1,0 kuní hnědá chovu schopen
98. Stránská Kristýna Démon z Nyangy/1,0 kuní hnědá neschopen melír
99. Stránská Kristýna Trinity od Barunky/0,1 činčilová chovu schopen
100. Stránská Kristýna Twixie od Barunky/0,1 ruská černá nedodán
101. Šerclová Galina Pretty od Bettynky/0,1 červená chovu schopen
 

 

CHS

 

Kontakt

Český svaz chovatelů, Klub chovatelů králíků Teddy a zakrslých Teddy beránků pobočný spolek

chstynaja@seznam.cz

Sídlo:Maškova 1646/3, 182 00 Praha 8 - Kobylisy
korespondenční adresa: Ostravská 3062, 272 01 Kladno
IČ: 72055910
transparentní účet: https://ib.fio.cz/ib/transparent?a=2001158992

Vyhledávání

© 2009 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode