Klub chovatelů králíků ZTd a ZBTd

2. speciální výstava teddy králíčků Plumlov 23.7.2016

29.07.2016 20:12

Dne 23.7. 2016 proběhl 2.ročník Speciální výstavy zakrslých teddy a teddy beránků v Plumlově.

Posouzení se ujal př. Andrlík a př. Jirků Jan, PhDr.

 

Sponzoři výstavy:

rodina Sokolová - Prostějov

chovatelské potřeby ZOO-DOMA Prostějov, ulice Vodní

chovatelské potřeby MAPRA Prostějov, ulice Svatoplukova

De Heus - Energys Hobby

teddy od Princezny - rodina Suchá

teddy od Barunky - Týna Stránská

teddy z Boleradic - Lucie Sedláčková

teddy z Kopretinové louky - Naďa Marvanová

teddy od Becky - Blanka Filipiová

Teddychocolate - Adéla Radvanská

Silva Ptáčková

Jana Grulichová

Jiří Kovář 

Lucie Trochtová

Olomoucký kraj

ZO ČSCH Plumlov

Tímto všem sponzorům děkujeme.

 

 

Nejlepší jedinec výstavy BOB
 
Karkulka Smart Bunny, 97,0 b., majitelka Pivonková Michaela
 
Kategorie ZTd baby samice (4 - 6 měsíců)
 

1. místo --- Eleanor teddy Paradise - Lenka Štrougalová

2.místo --- Honey od Barunky - Naďa Marvanová   

3.místo --- Goldie z Kopretinové louky - Naďa Marvanová

4.místo --- Eimma teddy Paradise - Lenka Štrougalová

5.místo --- Thami ze Skorotic - Lenka Štrougalová   

 
klec vystavovatel jméno králíka body datum narození
1 Sanko Markéta Lentilka II z Kouzelného kopce 94,5  2.2016
2 Štrougalová Lenka Thami ze Skorotic 95,0 2.2016
3 Štrougalová Lenka Eimma teddy Paradise 95,0 3.2016
4 Štrougalová Lenka Eleanor teddy Paradise 96,0 3.2016
5 Štrougalová Lenka Fluffy teddy Paradise 94,0 3.2016
6 Švengrová Klára  Inna od Klárky 93,0 3.2016   
7 Švengrová Klára  Deedee von Sprottental   93,0 3.2016
8 Spáčilová Blanka Grace Štístko 93,5 2.2016
9 Marvanová Naďa Honey od Barunky 95,5 3.2016
10 Marvanová Naďa Zuzanka z Kopretinové louky  95,0 2.2016
11 Marvanová Naďa Goldie z Kopretinové louky  95,0 3.2016
12 Zuzana Tesařová Uršula z Moravy  výluka 3.2016
13 Renata Kvěšková Kiara z Nyangy  93,0 3.2016
14 Blanka Filipiová Xmarion od Becky 94,5 3.2016
15 Petra Trochtová Jean Orionss  nedodán 3.2016
16 Petra Trochtová Ejmi Orionss nedodán 3.2016
17 Petra Trochtová Penny Orionss nedodán 3.2016
18 Petra Trochtová Sally Orionss nedodán 3.2016
19 Petra Trochtová Míša Orionss nedodán 3.2016
20 Adéla Radvanská Mia teddychocolate 95,0 3.2016
21 Adéla Radvanská Sendy teddychocolate 94,5 3.2016
22  Adéla Radvanská Witality od Becky výluka 3.2016
Kategorie ZTd baby samec (4 - 6 měsíců)
 

1.místo --- Wip od Becky - Blanka Filipiová

 

2.místo --- Alvin z Kopretinové louky - Naďa Marvanová

3.místo --- Enjoy teddy Paradise - Lenka Štrougalová

4.místo --- Bruno Karmatal Bunny - Týnka Stránská

5.místo --- Goofy od Barunky - Bronislava Holintová

 

klec vystavovatel jméno králíka body datum narození
23 Broňa Holintová Goofy od Barunky 94,5 3.2016
24 Markéta Sanko Xarko z Palírny 92,0 3.2016
25 Zuzana Tesařová Urusius z Moravy nedodán 3.2016
26 Lenka Štrougalová Enjoy Teddy Paradise 95,0 3.2016
27 Naďa Marvanová Alvin z Kopretinové louky 95,5 2.2016
28 Michaela Pivoňková  Arnie ze Želetavy nedodán 2.2016
29 Renata Kvěšková Hagrid z Nové říše 93,5 2.2016
30 Vlastík Suchý Snížek od Princezny 91,0 3.2016
31 Vlastík Suchý Maxmilián od Princezn 94,0 3.2016
32 Blanka Filipiová Xtreme od Becky 93,0 3.2016
33 Blanka Filipiová Wip od Becky 96,0 2.2016
34 Stránská Kristýna Bruno Karmatal Nunny 95,5 2.2016
35 Stránská Kristýna Taxido 94,5 2.2016
 

Kategorie ZTd mladá samice ( 6 - 12 měsíců)

 

1.místo --- Alexis z Vysočiny - Jana Černá

2.místo --- Fairy od Klárky - Zuzka Štefánková

 

3.místo --- Cassiopea teddy Land - Adéla Radvanská

4.místo --- Grace z Nyangy - Renata Kvěšková

5.místo --- Fionka od Barunky - Jana Kasáčková

 

klec vystavovatel jméno králíka body datum narození
36 Vlastík Suchý Eliee od Princezny 92,5 8.2015
37 Renata Kvěšková Grace z Nyangy 94,5 12.2015
38 Renata Kvěšková Gloria z Nyangy nedodán 12.2015
39 Renata Kvěšková Bentley z Nyangy nedodán 12.2015
40 Míša Pivonková Dailey od Barunky 93,0 10.2015
41 Míša Pivonková Kimi Teddy Land 91,0 11.2015
42 Míša Pivonková Fatímka od Barunky 92,5 1.2016
43 Míša Pivonková Frey od Barunky  93,5 1.2016
44 Míša Pivonková Cookie 94,0 9.2015
45 Adéla Radvanská Mia ze Zahnašovic 94,0 12.2015
46 Zuzana Štefánková Fairy od Klárky  95,0 1.2016
47 Jana Kasáčková Fionka od Barunky   94,0 1.2016
48 Jitka Mančařová Fifinka od Princezny  94,0 10.2015
49 Lucie Sedláčková Jolanka z Boleradic  výluka 1.2016
50 Michaela Šimková Ceisa od Krála nedodán 12.2015
51 Jana Černá Alexis z Vysočiny 95,0 11.2015
52 Klára Švengrová Tiffany v.d. Hurther Teddyzwerge 93,0 1.2016
53 Klára Švengrová Ebony z Boleradic 93,0 8.2015
54 Klára Švengrová Baboo od Klárky   94,0 10.2015
55 Adéla Radvanská Cassiopea teddy Land 95,0 10.2015
56 Adéla Radvanská Uxinka z Kopretinové louky 92,0 12.2015

Kategorie ZTd mladý samec ( 6 - 12 měsíců)

 

1.místo --- Fabián od Klárky - Naďa Marvanová

2.místo --- Indiánek teddychocolate - Adéla Radvanská

3.místo --- Charlie z Šípkové růže - Zuzka Štefánková

 

4.místo --- Urano od Becky - Blanka Filipiová

 

5.místo --- Luka v.d. Stornhofer Zwergen - Klára Švengrová

 

klec vystavovatel jméno králíka body datum narození
57 Kristýna Stránská  Riky Karmatal Bunny 92,0 10.2015
58 Blanka Filipiová Urano od Becky 94,5 12.2015
59 Naďa Marvanová Fabián od Klárky 95,0 1.2016
60 Adéla Radvanská Indiánek Teddychocolate 95,0 10.2015
61 Zuzana Štefánková Charlie z Šípkové růže 95,0 12.2015
62 Zuzana Štefánková Petit Ethan 93,0 12.2015
63 Blanka Spáčilová  King z teddy Land  94,0 8.2015
64 Klára Švengrová Luka v.d. Störnhofer Zwergen 94,0 1.2016

 

Kategorie ZTd dospělá samice ( 12 a více měsíců)

 

1.místo --- Xintie od Lindy - Týnka Stránská

2.místo --- Tea od Mikeše - Adéla Radvanská

3.místo --- Ftip z Kouzelného kopce - Zuzana Štefánková

 

4.místo --- Žužla teddychocolate - Adéla Radvanská

5.místo --- Hermína Blue - Zdeňka Neumannová

 

klec vystavovatel jméno králíka body datum narození

65

Radvanská Adéla

Brownie Tynaja

94,0

4.2014

66

Radvanská Adéla

Žužla teddychocolate

95,5

5.2015

67

Radvanská Adéla

Tea od Mikeše                                            

96,0   

3.2015

68

Radvanská Adéla

Amálka od Světlušky

nedodán

6.2014

69

Radvanská Adéla

Kiss Me z Kopretinové louky

93,0

6.2015

70

Černá Jana

Fia z Vysočiny

93,5

4.2015

71

Černá Jana

Mischell z Vysočiny

91,0

7.2015

72

Sedláčková Lucie

Cecilka od Sofinky

94,5

1.2015

73

Neumannová Zdena

Hermína Blue

95,5

12.2013

74

Neumannová Zdena

Tonča teddy Veselí

výluka

7.2014

75

Trochtová Petra

Sofie od Sofinky

nedodán

6.2015

76

Trochtová Petra

Kira Orionss

nedodán

12.2014

77

Trochtová Petra

Lili ze Zahnašovic

nedodán

3.2015

78

Holintová Bronislava

Delila z Owlery

výluka

4.2015

79

Štrougalová Lenka

Karcoolka teddy Veselí

93,5

4.2014

80

Kvěšková Renata

Terka z Moravy

92,0

3.2015

81

Kvěšková Renata

Ashley ze Zahnašovic

výluka

2.2016

82

Suchý Vlastik

Barunka z Duhového kopce

95,0

12.2013

83

Suchý Vlastik

Naomi ze Skorotic

94,5

5.2015

84

Suchý Vlastik

Adélka z Kouzelného kopce

neposuz.

5.2015

85

Stránská Kristýna

Hermionka od Becky

94,0

5.2015

86

Spáčilová Blanka

Qinzy ze Želetavy

93,5

6.2015

87

Spáčilová Blanka

Xendy z Boleradic

93,5

4.2015

88

Štefánková Zuzana

Ftip z Kouzelného kopce

95,5

5.2014

89

Marvanová Naďa

Fionka z Duhového kopce

93,5

1.2014

90

Filipiová Blanka

Rebelka od Becky

95,0

5.2015

91

Stránská Kristýna

Triša teddy Veselí

95,0

7.2014

92

Stránská Kristýna

Xintie od Lindy

96,0

6.2015

93

Stránská Kristýna

Qvinta od Lindy

93,0

2.2015

 

Kategorie ZTd dospělý samec ( 6 a více měsíců)

 

1.místo --- Cream de Banana z Palírny - Renata Kvěšková

 

2.místo --- Aarti teddy Veselí - Lucie Sedláčková

 

3.místo --- Nico ze Skorotic - Naďa Marvanová

4.místo --- Romeo z Nové říše - Blanka Filipiová

 

5.místo --- Hopík od Světlušky - Renata Kvěšková

 

klec vystavovatel jméno králíka body datum narození

94

Štrougalová Lenka

Marwínek teddychocolate

nedodán

10.2014

95

Sedláčková Lucie

Aarti teddy Veselí

95,5 

9.2014

96

Sedláčková Lucie

Happy z Kopretinové louky

94,5

4.2015

97

Sedláčková Lucie

Lucky Chance v.d. Franken

90,0

3.2014

98

Trochtová Petra

Burák Orionss

nedodán

4.2014

99

Trochtová Petra

Oliver Orionss

nedodán

?/2015

100

Trochtová Petra

Píta Orionss

nedodán

2.2015

101

Kučerová Sabina

Cavansit Chlupáček

91,0

6.2015

102

Šigutová Lenka

Koffí z Pražské kotliny

výluka

8.2014

103

Neumannová Zdena

Adámek z Kouzelného kopce

92,5

4.2014

104

Neumannová Zdena

Cipísek od Princezny

93,5

5.2015

105

Kvěšková Renata

Cream de Banana z Palírny

96,0  

2.2015

106

Kvěšková Renata

Hopík od Světlušky

95,0   

6.2015

107

Stránská Kristýna

Cofee od Sofinky

nedodán

1.2014

108

Stránská Kristýna

Fabio Karmatal Bunny

93,0

6.2015

109

Filipiová Blanka

Romeo z Nové říše

95,0

4.2015

110

Marvanová Naďa

Nico ze Skorotic

95,5

5.2015

111

Štefánková Zuzana

Kuky od Klárky

93,5

6.2014

112

Tesařová Zuzana

Red Bull z Moravy

nedodán

3.2015

113

Tesařová Zuzana

Ódyn z Moravy

výluka

4.2014


Kategorie ZTd a ZBTd ŠAMPION


ŠAMPION ŠAMPIONŮ - Ygnác od Becky - Zdeňka Neumannová

 

klec vystavovatel jméno králíka body datum narození

120

Suchý Vlastík

Matýsek z Palírny

91,0

6.2013

121

Černá Jana

Wild Lilies z Boleradic

93,5

9.2012

122

Sedláčková Lucie

Ida z Hrádku

nedodán

8.2011

123

Kučerová Sabina

Una z Duhového kopce

nedodán

7.2010

124 TEDDY GEN

Kučerová Sabina

Elisa Lenora

Chovu neschopen

12.2012

125

Trochtová Petra

Amálka Teddy Gold

nedodán

6.2010

126

Šigutová Lenka

Ivanka z Hor

výluka

6.2013

 

Kategorie ZBTd 

 

 1.místo --- Karkulka Smart Bunny - Michaela Pivonková

2.místo --- Emily Barborka - Markéta Sanko

 

3.místo --- Florence Barborka - Marie Čumbová

 

 

klec vystavovatel jméno králíka body datum narození

127

Sanko Markéta

Hany Happy Teddy

94,5

12.2015

128

Sanko Markéta

Aladin z Owlery

nedodán

3.2015

129

Sanko Markéta

Emily Barborka

96,0

2.2016

130

Štrougalová Lenka

Rose Golden Teddy

výluka

5.2015

131

Marvanová Naďa

Scoby Doo

Nedodán

1.2015

132

Filipiová Blanka

X-Lady z Perly

93.0

1.2012

133

Pivonková Michaela

Karkulka Smart Bunny

97.0

11.2014

134

Pivonková Michaela

Briina od Krála

Nedodán

7.2015

135

Trichtová Petra

Sofie

Nedodán

1.2015

136

Čumbová Marie

Cukřenka od Krála

94.5

2.2016

137

Čumbová Marie

Florence Barborka

94.5

2.2016

138

Čumbová Marie

Arnoštek z Owlery

93.5

3.2016

139

Šimková Michaela

Cica od Karásků

nedodán

3.2016

 
Kategorie Novošlechtění 
 
1.místo - Florry - Zdeňka Neumannová
 
klec vystavovatel jméno králíka body datum narození

140

Neumannová Zdena

Agáta Blue

Dobrá

1.2016

141

Neumannová Zdena

Cecilka Blue

Výluka

3.2016

142

Neumannová Zdena

Florry

Velmi dobrá

3.2016

143

Sedláčková Lucie

Mirinda z Boleradic

nedodán

3.2016

2.2016

Kategorie Zakrslý s teddy genem

 

1.místo - Chilli z Moravy - Michaela Šimková

 

klec vystavovatel jméno králíka body datum arození

144

Filipiová Blanka

Noddy od Sofinky

chovu schopen

2.2016

145

Filipiová Blanka

Gaya od Barunky

Chovu schopen

3.2016

146

Švengrová Klára

Charlie od Klárky

Chovu schopen

3.2016

147

Trochtová Petra

Ketrin Orionss

Nedodán

1.2016

148

Trochtová Petra

Saša Orionss

Nedodán

3.2016

149

Sedláčková Lucie

Hans Cecil I. z Boleradic

Chovu schopen

11.2015

150

Sedláčková Lucie

Doreen z Boleradic

Chovu schopen

8.2015

151

Šimková Michaela

Chill z Moravy

Chovu schopen

12.2012

152

Šimková Michaela

Chillinka od Krála

Chovu schopen

3.2013

153

Radvanská Adéla

Aimy Teddychocolate

Chovu schopen

3.2016

154

Kvěšková Renata

Eskymáček z Šípkové růže

Chovu schopen

2.2015

 

CENA UDĚLENÁ VEŘEJNOSTÍ

1.místo --- Asterix od Princezny - Vlastik Suchý

 

2.místo --- Eskymáček z Šípkové růže - Renata Kvěšková

 

3.místo --- Doreen z Boleradic - Lucie Sedláčková

 

4.místo --- Aimy teddychocolate - Adéla Radvanská

5.místo --- Naomi ze Skorotic - Vlastik Suchý

Kontakt

Český svaz chovatelů, Klub chovatelů králíků Teddy a zakrslých Teddy beránků pobočný spolek

chstynaja@seznam.cz

Sídlo:
Maškova 1646/3,
182 00 Praha 8 - Kobylisy

Korespondenční adresa:
Aneta Glaubaufová
Klub chovatelů ZTd a ZBTd
Ostravská 3062,
272 01 Kladno

IČ: 72055910

transparentní účet:
https://ib.fio.cz/ib/transparent?a=2001158992

Vyhledávání

© 2009 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode