Klub chovatelů králíků ZTd a ZBTd

2. speciální výstava teddy králíků Praha 17.3.2018

12.02.2018 08:58

Vážení přátelé, 


Letos po druhé ve spolupráci se ZO Praha 4-Modřany a Klubem chovatelů ZTd a ZBTd si vas s Renčou dovolujeme pozvat na 2. pražskou výstavu teddy králíčků a teddy beránků, která se koná společně s 3. speciální klubovou výstavou exotických ježků , 3. malou pražskou výstavou morčat DUO a menší výstavou zakrslých králíků. Výstavy se konají 17.3.2018 v Praze 4 - Modřanech, ve 2.patře OD Prior na Sofijském náměstí. Na výstavu můžete přijít nejen jako návštěvníci, ale pokud máte doma zakrslého teddy králíčka, teddy beránka, nebo morčátko, můžete je přihlásit do soutěže také. Podmínkou účasti na výstavě není členství v klubech. Výstava je také prodejní. 

Čeká na vás doprovodný program - v průběhu celého dne, jako je ukázka králičího hopu, prodej přírodní kosmetiky z útulku pro staré a hendikepované kozy, prodej dřevěných hraček pro králíčky a jiná zvířátka, ručně šité postroje pro králíčky, svíčky, klíčenky, vypalované originální cedulky, prodej pelíšků pro vaše mazlíčky, tombola, malování na obličej, slosovatelné lístky o ceny v divácké soutěži.
V případě, že by jste měli zájem přispět na výstavu sponzorským darem, at už materiálním nebo finančním, budeme moc rádi.
Na všechny návštěvníky a vystavovatele se moc těšíme.

Garanti výstavy Týna Stránská (ChS Teddy od Barunky) 

Renata Kvěšková ( CHS Teddy z Nyangy )

PROPOZICE A PŘIHLÁŠKA KE STAŽENÍ ZDE

Kontakt

Český svaz chovatelů, Klub chovatelů králíků Teddy a zakrslých Teddy beránků pobočný spolek

chstynaja@seznam.cz

Sídlo:
Maškova 1646/3,
182 00 Praha 8 - Kobylisy

Korespondenční adresa:
Aneta Glaubaufová
Klub chovatelů ZTd a ZBTd
Ostravská 3062,
272 01 Kladno

IČ: 72055910

transparentní účet:
https://ib.fio.cz/ib/transparent?a=2001158992

Vyhledávání

© 2009 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode