Klub chovatelů králíků ZTd a ZBTd

2. speciální výstava teddy králíků Praha 17.3.2018

19.03.2018 11:19

Dne 17.3.2018 proběhl 2.ročník klubové výstavy zakrslých teddy a teddy beránků v Praze.

Posouzení se ujal př. Ing. Blokeš a př. Livora.

Výstava proběhla pod záštitou Klubu chovatelů ZTd a ZBTd. 

 

Sponzoři výstavy

HLAVNÍ SPONZOR

PŘIVEZ ZVÍŘE

 

DALŠÍ SPONZOŘI

ZVĚROKRUH

PRO MAZLÍKY

BABY_SHOPÍK_ DENISA JIRÁŇOVÁ

VYPALOVÁNÍ DO DŘEVA MANŽELÉ FINSTERLOVI

VITAKRAFT

PELÍŠKY OD MARKÉTKY

GOLDEN RIVER RANCH MLÝNEK

KRMÍME ZDRAVĚ

SHOP4DOG

NA HRANICI P. DIVIŠ

TEDDY OD BARUNKY

TEDDY Z NYANGY

TEDDY OD TÝNKY

TEDDY Z KOPRETINOVÉ LOUKY

TEDDY OD KLÁRKY

TEDDY OD RAVËNNE

KARMATAL BUNNY

TEDDY OD BECKY

TEDDY HEDGEHOG

TEDDY ANIKY

 

 

Nejlepší jedinec výstavy BOB
 
Tomy od Klárky, 95,0 b., majitelka Klára Švengrová
 
Kategorie ZTd baby samec (4 - 6 měsíců)
 
1.místo - Nicolas z Kopretinové louky, 94,5 b., majitelka Marvanová Naďa
2.místo - Stitch od Barunky, 94,0 b., majitelka Denisa Jiráňová
3.místo - Loula od Becky, 94,0 b., majitelka Šerclová Galina
4.místo - César z Nyangy, 93,5 b., majitelka Kvěšková Renata
5.místo - Kalif Koudy od Becky, 93,5 b., majitelka Filipiová Blanka
 
klec vystavovatel jméno králíka barva body
1 Bubeníček Radek Romualdo od Becky divoká havanovitá 93,0
2 Filipiová Blanka Pokémon od Becky havanovitá nedodán
3 Filipiová Blanka Kalif Koudy od Becky japanovitá 93,5
4 Glaubaufová Aneta Umberto Karmatal Bunny červená 93,0
6 Jiráňová Denisa Sttitch od Barunky siamská 94,0
7 Kvěšková Renata César z Nyangy siamská 93,5
8 Marvanová Naďa Nicolas z Kopretinové louky bíla modrooká 94,5
9 Samsonová Leona Nasty od Becky černá 93,5
10 Sanko Markéta Gumi Bear Skalský vrch siamská 93,0
11 Šerclová Galina Loula od Becky červená 94,0
12 Švengrová Klára Darsy od Klárky durýnská nedodán
Kategorie ZTd baby samice (4 - 6 měsíců)
 
1.místo - Yohanka od Klárky, 95,0 b., majitelka Klára Švengrová
2.místo - Camellie z Nyangy, 95,0 b., majitelka Kvěšková Renata
3.místo - Tequilla Štístko, 94,5 b., majitelka Štefánková Zuzana
4.místo - Nicolka z Kopretinové louky, 94,5 b., majitelka Marvanová Naďa
5.místo - Kuna od Becky, 94,5 b., majitelka Filipiová Blanka
 
klec vystavovatel jméno králíka barva body
13 Bubeníček Radek Coco Orionss hototská 94,0
14 Filipiová Blanka O od Becky červená 93,5
15 Filipiová Blanka Luneta od Becky červená 93,5
16 Filipiová Blanka Kuna od Becky kuní hnědá 94,5
17 Hořínková Jana Fanny Teddy Neeo japanovitá nedodán
18 Hrubá Světlana Chicitka od Světlušky červená nedodán
19 Ježková Anežka Candy Skalský vrch japanovitá 94,0
20 Kvěšková Renata Camellie z Nyangy siamská 95,0
21 Kvěšková Renata Geisha z Nyangy siamská 94,0
22 Marvanová Naďa Nicolka z Kopretinové louky bílá modrooká 94,5
23 Sanko Markéta Little Niky Teddy Miracle durýnská 94,0
24 Sanko Markéta Čučoriedka z Medového údolí siamská nedodán
25 Stránská Týna Yassmine z Nyangy siamská 94,0
26 Stránská Týna Zaphire Seffie´s Knuffel Teddy´s kuní modrá 94,0
27 Štefánková Zuzka Tequilla Štístko durýnská 94,5
28 Švengrová Klára Yohanka od Klárky žlutá  95,0
 

Kategorie ZTd mladý samec ( 6 - 12 měsíců)

 

1.místo - Tommy od Klárky, 95,0 b., majitelka Klára Švengrová

2.místo - Wafly od Klárky, 94,0 b., majitelka Klára Švengrová

3.místo - William od Klárky, 93,5 b., majitelka Stránská Týna

4.místo - Eiss Neeo, 93,5 b., majitelka Sanko Markéta

5.místo - Monty od Princezny, 93,5b., majitel Vlastimil Suchý

 

klec vystavovatel jméno králíka barva body
29 Filipiová Blanka Janek od Becky kuní hnědá neklas. nedovolené úpravy
30 Filipiová Blanka Idol Štístko červená neklas. nedovolené úpravy
31 Filipiová Blanka Paul Frank Teddy Paradise červená neklas. nedovolené úpravy
32 Marvanová Naďa Zoro z Kopretinové louky bílá nedodán
33 Sanko Markéta Jojo od Becky kuní hnědá neklas. nedovolené úpravy
34 Sanko Markéta Eiss Neeo rhönská 93,5
35 Spáčilová Blanka Matiáš ze Želetavy hototská se znaky 93,0
36 Stránská Týna William od Klárky siamská 93,5
37 Stránská Týna Orlando Seffie´s Knuffel Teddy´s sallander 93,0
38 Suchý Vlasta Monthy od Pricezny modrá 93,5
39 Štefánková Zuzka Matýsek Štístko durýnská nedodán
40 Švengrová Klára Wafly od Klárky siamská 94,0
41 Švengrová Klára Tommy od Klárky durýnská 95,0
 

Kategorie ZTd mladá samice ( 6 - 12 měsíců)

 

1.místo - Uzzinka od Klárky, 94,5 b., majitelka Štefánková Zuzana

2.místo - Zarra Skalský vrch, 94,0 b., majitelka Spáčilová Blanka

3.místo - Cherry z Kopretinové louky, 94,0 b., majitelka Marvanová Naďa

4.místo - Xilin od Klárky, 93,5b., majitelka Švengrová Klára

5.místo - Hope z Cihelny, 93,5 b., majitelka Pavlíková Ivona

 

klec vystavovatel jméno králíka barva body
42 Bubeníček Radek Qina od Týnky rhönská 93,0
43 Burešová Marcela Elenka z Kopretinové louky bíla modrooká nedodán
44 Holintová Broňa Nancy Karmatal Bunny hotoská 93,0
45 Hořínková Jana Ella Teddy Neeo hototská se znaky nedodán
46 Hořínková Jana Ďula Lussy Teddy Neeo bílá modrooká nedodán
47 Marvanová Naďa Cherry z Kopretinové louky bílá modrooká 94,0
48 Pavlíková Ivona Hope z Cihelny japanovitá 93,5
49 Spáčilová Blanka Zara Skalský vrch siamská s bílou 94,0
50 Stránská Týna Ariel Seffie´s Knuffel Teddy´s siamská modrá 93,0
51 Štefánková Zuzka Uzzinka od Klárky durýnská 94,5
52 Švengrová Klára Wiky od Klárky siamská modrá 93,0
53 Švengrová Klára Xilin od Klárky siamská modrá 93,5

Kategorie ZTd dospělý samec ( 12 a více měsíců)

 

1.místo - Goofy od Barunky, 94,0 b., majitelka Holintová Broňa

2.místo - Utah z Nyangy, 94,0 b., majitelka Bubeníček Radek

3.místo - Honeymoon Teddy Land, 94,0 b., majitelka Blanka Spáčilová

4.místo - Urano Karmatal Bunny, 93,5 b., majitelka Holintová Broňa

5.místo - Chipsy od Princezny, 93,0 b., majitel Suchý Vlastimil

 

klec vystavovatel jméno králíka barva body
54 Bubeníček Radek Utah z Nyangy hototská 94,0
55 Filipiová Blanka Eliáš od Becky černá neklas. nedovolené úpravy
56 Filipiová Blanka Wip od Becky japanovitá neklas. nedovolené úpravy
57 Holintová Broňa Goofy od Barunky hototská 94,0
58 Holintová Broňa Urano Karmatal Bunny siamská modrá 93,5
59 Hořínková Jana Harry od Sofinky žlutá nedodán
60 Hrbek Kuba Hobbit od Becky holandská havanovitá nedodán
61 Pivonková Michaela Jurášek od Barunky siamská nekl. hol. místo
62 Spáčilová Blanka Honeymoon Teddy Land siamská 94,0
63 Suchý Vlasta Chipsy od Princezny bílá,rhonské znaky 93,0
 

Kategorie ZTd dospělá samice ( 6 a více měsíců)

 

1.místo - Kiss Me Teddy Paradise, 94,5 b., majitelka Štrougalová Lenka

2.místo - Rosemary z Šípkové růže, 94,5 b., majitel Jakub Hrbek

3.místo - Odetta Skalský vrch, 94,0 b., majitelka Spáčilová Blanka

4.místo - Angie Skalský vrch, 94,0 b., majitelka Spáčilová Blanka

5.místo - Zuzanka z Kopretinové louky, 93,5 b., majitelka Pivonková Michaela

 

klec vystavovatel jméno králíka barva body
64 Hrbek Kuba Rosemary z Šípkové růže durýnská 94,5
65 Hrubá Světlana Xsally od Světlušky žlutá nedodán
66 Pivonková Michaela Zuzanka z Kopretinové louky holandská černá 93,5
67 Pivonková Michaela Flory z Šípkové růže hototská 93,0
68 Spáčilová Blanka Angie Skalský vrch hototská se znaky 93,5
69 Spáčilová Blanka Odetta Skalský vrch hototská se znaky 94,0
70 Suchý Vlasta Naomi ze Skorotic holandská modrá 93,5
71 Suchý Vlasta Eliee od Princezny modrá nedodán
72 Štrougalová Lenka Kiss me Teddy Paradise marburská 94,5
73 Štefánková Zuzka Oriana Štístko durýnská nedodán
 

Kategorie NOVOŠLECHTĚNÍ

 

1.místo - Negro od Klárky C 4-7/225-S, novinka  velmi dobrá, Švengrová Klára

2.místo - C 4-4/77-S, novinka velmi dobrá, Burešová Marcela

3.místo - Xmarion od Becky C 3-6/12-S, novinka velmi dobrá, Blanka Filipiová

 

klec vystavovatel jméno králíka barva body
74 Hrubá Světlana Honzík od Světlušky C:9-7/51-S červená nedodán
75 Švengrová Klára Negro od Klárky C:4-7/ 225- S durýnská NVD
76 Burešová Marcela 77 z Cihelny C:4-4/77- S japanovitá NVD
77 Burešová Marcela 480 z Cihelny C:10-7/480- S japanovitá ND
78 Filipiová Blanka Colbie od Becky C:10-5/ červená nedodán
79 Filipiová Blanka Xmarion od Becky C:3-6/12-S černá NVD
80 Hrubá Světlana Gween od Světlušky C:8-7/473-S červená nedodán
 
Kategorie VETERÁN
 
1.místo - Barunka z Duhového kopce, 93,5 b., majitel Vlastimil Suchý
 
klec vystavovatel jméno králíka barva body
81 Kvěšková Renata Terka z Moravy durýnská nedodán
82 Suchý Vlasta Barunka z Duhového kopce modrá s bílou 93,5
 
Kategorie ŠAMPION
 

1.místo - Zorro Štístko, 95,0 b., majitelka Štefánková Zuzana

 

klec vystavovatel jméno králíka barva body
83 Filipiová Blanka Jejda od Becky C:5-5/35-S červená nekl. nedovolená úprava
84 Marvanová Naďa Nico ze Skorotic holandská modrá nedodán
85 Marvanová Naďa Snoopy Orionss bílá 94,0
86 Suchý Vlasta Matýsek z Palírny C:6-3/ 39 marburská 94,5
87 Štefánková Zuzka Zorro Štístko  durýnská 95,0
88 Štrougalová Lenka Eleanor Teddy Paradise C:3-6/10-S havanovitá 94,0
89 Štrougalová Lenka Gogo z Kopretinové louky C:1-6/2-S havanovitá nedodán
90 Švengrová Klára Harley Höllbachtal  C:2-7 / 95 siamská 94,5
 
Kategorie ZBTd
 

1.místo - Rozárka z Kopretinové louky, 94,0 b., majitelka Týna Bubeníčková

2.místo - Lukášek z Kopretinové louky, 93,5 b., majitelka Marvanová Naďa

3.místo - Legolas z Légu, 93,5 b., majitelka Týna Bubeníčková

 

klec vystavovatel jméno králíka barva body
91 Bubeníček Radek Legolas z Légu kuní bílopesíkatá 93,5
92 Marvanová Naďa Lukášek z Kopretinové louky durýnská 93,5
93 Sanko Markéta Amadeus Teddy Miracle modrá 93,5
94 Bubeníček Radek Rozárka z Kopretinové louky žlutá 94,0
95 Bubeníček Radek Polárka od Krále siamská s bílou 93,5
96 Marvanová Naďa Olinka z Kopretinové louky siamská 93,0
97 Marvanová Naďa Ilonka z Kopretinové louky durýnská 93,0
98 Sanko Markéta Ivanka De La Epoca Victoriana rhönská nedodán

 

Kategorie ZAKRSLÝ S TEDDY GENEM samec

 

1.místo - Ninja De-Lux, majitel Hrbek Kuba

2.místo - Jordy z Boleradic, majitelka Burešová Marcela

3.místo - Thor od Barunky, majitelka Kvěšková Renata

4.místo - Noddy od Sofinky, majitelka Filipiová Blanka

5.místo - Ivánek Tynaja, majitelka Petkovová Lucie

 

klec vystavovatel jméno králíka barva body
99 Bubeníček Radek Jonášek od Světlušky durýnská CHS
100 Burešová Marcela Jordy z Boleradic japanovitá CHS
101 Filipiová Blanka Noddy od Sofinky černá CHS
102 Filipiová Blanka Pampaliny od Becky červená 0
103 Filipiová Blanka Joop z Boleradic červená nedodán
104 Glaubaufová Aneta Zanzibar z Šípkové růže červená CHS
105 Hrbek Kuba Ninja De-Lux holandská durýnská CHS
106 Kvěšková Renata Baron z Nyangy kuní hnědá CHS
107 Kvěšková Renata Blesk z Nyangy ruská černá CHS
108 Kvěšková Renata Thor od Barunky siamská CHS
109 Pavlíková Ivona Kvido z Boleradic japanovitá CHS
110 Petkovová Lucie Ivánek Tynaja durýnská CHS
111 Stránská Týna Qolly od Klárky kuní hnědá CHS
112 Stránská Týna Démon z Nyangy kuní hnědá CHS
122 Štrougalová Lenka Bertík Galateia kuní hnědá CHS

Kategorie ZAKRSLÝ S TEDDY GENEM samice

 

1.místo - Lady De-Lux, majitel Hrbek Kuba

2.místo - Odeta z Šípkové růže, majitelka Glaubaufová Aneta

3.místo - Zyra z Nyangy, majitelka Kvěšková Renata

4.místo - Yes Girl z Šípkové růže, majitelka Glaubaufová Aneta

5.místo - Twixie od Barunky, majitelka Stránská Týna

 
klec vystavovatel jméno králíka barva body
113 Glaubaufová Aneta Yes girl z Šípkové růže červená CHS
114 Glaubaufová Aneta Odeta z Šípkové růže siamská CHS
115 Hrbek Kuba Lady De-Lux holandská durýnská CHS
116 Kvěšková Renata Bianca z Nyangy siamská CHS
117 Kvěšková Renata Xixi z Nyangy siamská CHS
118 Kvěšková Renata Zyra z Nyangy siamská CHS
119 Sanko Markéta Valkýra Teddy Miracle durýnská CHS
120 Stránská Týna Twixie od Barunky ruská černá CHS
121 Stránská Týna Trinity od Barunky činčilová CHS
123 Štrougalová Lenka Bella Clarabbelle marburská CHS

Kategorie ZAKRSLÝ KRÁLÍK

 

čestná cena - Kvěšková Renata

čestná cena - Stehnová Lucie

 

klec vystavovatel body
    Zakrslý bílopesíkatý černý
     
126 Kvěšková Renata 95,0
     
    Zakrslý bílopesíkatý havanovitý
     
127 Glaubaufová Aneta 95,0
128 Kvěšková Renata 95,0
129 Kvěšková Renata 95,5
     
     
    Zakrslý castorex
     
130 Marvanová Naďa 95,5
131 Marvanová Naďa nedodán
132 Stehnová Lucie 95,0
     
     
    Zakrslý černý
     
133 Stehnová Lucie 94,5
     
     
    Zakrslý červený
     
134 Stehnová Lucie 95,5
     
     
    Zakrslý činčilový-REX
     
135 Stehnová Lucie 96,0
     
     
    Zakrslý havanovitý
     
136 Ježková Anežka 94,5
137 Stehnová Lucie 95,5
138 Šerclová Galina 93,0
     
     
     Hermelín modroký
     
139 Marvanová Naďa 93,0
     
     
    Zakrslý japanovitý
     
140 Burešová Marcela 94,0
141 Burešová Marcela 92,5
142 Burešová Marcela nekl.
     
     
    Zakrslý kuní hnědý
     
143 Sanko Markéta nedodán
     
     
    Zakrslý modrý
     
144 Spáčilová Blanka 94.5
145 Stehnová Lucie 94,5
145 Stehnová Lucie 92,5
     
     
    Zakrslý siamský žlutý
     
147 Stehnová Lucie nekl.
148 Stránská Týna nekl.
     
     
    Zakrslý beran červený
     
149 Stehnová Lucie 93,0
     
     
    Zakrslý beran durýnský
     
150 Marvanová Naďa 93,0
     
     
    Zakrslý beran isabelový
     
151 Spáčilová Blanka nekl.
     
     
    Zakrslý beran kuní bílopesíkatý hnědý
     
152 Spáčilová Blanka 94,5
     
     
    Zakrslý beran siamský žlutý
     
153 Spáčilová Blanka 93,5

 

CHS

Kategorie DIVÁCKÁ SOUTĚŽ

 

1.místo - Trinity od Barunky, majitelka Stránská Týna

2.místo - Castorex, majitelka Stehnová Lucie

3.místo - Legolas Teddy Lég, majitelka Bubeníčková Týna

 

Kategorie CHOVATEL 2017

 

1.místo - Blanka Filipiová chov Od Becky

2.místo - Švengrová Klára chov Od Klárky

3.místo - Marvanová Naďa chov Z Kopretinové louky

 

Kontakt

Český svaz chovatelů, Klub chovatelů králíků Teddy a zakrslých Teddy beránků pobočný spolek

chstynaja@seznam.cz

Sídlo:
Maškova 1646/3,
182 00 Praha 8 - Kobylisy

Korespondenční adresa:
Aneta Glaubaufová
Klub chovatelů ZTd a ZBTd
Ostravská 3062,
272 01 Kladno

IČ: 72055910

transparentní účet:
https://ib.fio.cz/ib/transparent?a=2001158992

Vyhledávání

© 2009 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode